Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş YapRSS Yayın Akışı

Baştan Çıkarıcı Tahrik Edici Masaj

| Masaj Çeşitleri | 2 Temmuz 2013

tahrik-edici-masaj

Baştan Çıkarıcı Masaj Nasıl Yapılır ? İyi bir masaj sadece bedenen rahatlamayı sağlamaz aynı zamanda partnerinizle aranızdaki bağı da güçlendirir. Eşiniz ya da sevgiliniz sizden kendisine masaj yapmanızı istiyor. Evet, bu ricasını geri çevirmiyorsunuz ve masaja başlıyorsunuz. Ne kadar doğru ve istekli bir masaj uyguluyorsunuz? Her dokunuşunuzdan zevk alacağı kuşkusuz, ama daha iyi bir iş çıkarmayı ve yoldan çıkarmayı istemez misiniz? Şunu belirtelim ki masaj, ilişkinizin gidişatını olumlu etkiler. Partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için de iyi bir yoldur. Aynı zamanda birbirinize verebileceğiniz en güzel hediyedir. Hem masajı uygulayan hem de masaj yapılan açısından stres giderici etkisi vardır.

Masaj için ortamı hazırlayın

Ortamı masaj için uygun hale getirmek mükemmel masajın olmazsa olmazıdır. Tıpkı profesyoneller gibi masaj uygulamak için en basit yol; ışıkları kısmak, fonda rahatlatıcı bir müzik açmak, aromaterapik yağlar ve yatağı hazırlamak. Tabii bir de masaj esnasında huzur verici bir ses tonu kullanmak üzere kendinizi hazırlamak!

Ona rahatlatıcı dokunuşlar uygulayın

Şifa verici ve rahatlatıcı bir masaj yapmak istiyorsanız, yavaş ve yumuşak hareketler uygulayın. Sert dokunuşlar, mükemmel bir masaj için kaçınmanız gerekenlerin başında geliyor.

Yağ kullanmayı unutmayın

İyi bir masaj için olmazsa olmazdır yağ. Tabii nasılsa aynı amaca hizmet eder düşüncesiyle vücut losyonu değil gerçek masaj yağı kullanmalısınız. Masaj yağı vücutta daha uzun süre kalarak parmaklarınızın partnerinizin bedeninde rahatça kaymasına destek olur. Lavanta yağı, naneli yağlar, üzüm çekirdeği ya da jojoba yağı tercihleriniz arasında olabilir. Bu yağları organik ürün satan marketlerde ya da aktarlarda bulabilirsiniz.

Masaj esnasında iletişim kurun

Mükemmel bir masaj için gerekli olan şeyler mükemmel bir ilişki için de gereklidir. İletişim ve kimya çok önemlidir. Partnerinizle konuşun (sakin bir üslupla ve sınırlı bir biçimde tabii). Masaj hareketleriyle uyguladığınız baskının iyi olup olmadığını, sizden hangi bölgelere odaklanmanızı istediğini, hangi şekilde daha iyi hissettiğini sorun. İletişim, sadece masajın iyi hissettirmesini sağlamakla kalmaz, partnerinizle aranızdaki bağı da güçlendirir.

Acele etmeyin

Masaj, tüm duyularınızı uyaran bir deneyim haline gelebilir. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey, acele etmemek ve bu deneyimin keyfini çıkarmaktır. Sakın bu rahatlatıcı ve eğlenceli deneyimi tedavi edici masaj uygulamasına dönüştürmeye çalışmayın. Derin doku masajını profesyonel masaj terapistlerine bırakmanız daha doğru olur. Eğer yaptığınız masajdan dolayı partnerinizde bir ağrı ya da rahatsızlık oluştuğunu fark ederseniz, uyguladığınız masaj türünü hemen bırakın. Yumuşak dokunuşlarla masaja devam edin ve partnerinizin masaja nasıl reaksiyon gösterdiğini takip edin.

801 total views, 1 today

  

Cevap Yaz


  • Bursa İREM MASAJ Salonu

    Tarafından de 26 Ağustos 2014 - 1 Yorumlar

    Bursa İREM MASAJ Salonu Hizmet Açılmıştır. Masaj Yaptırmak İsteyen Müşterilerini Beklemektedir. İletişim Bilgileri İçin İlan Vererek Bizimle İletişim Say...

  • Bursa Keyf-i Sefa Masaj Salonu

    Tarafından de 28 Ağustos 2014 - 0 Yorumlar

    Hizmetlerimiz Klasik Masaj, kan dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler. Masaj, yaptıran kişinin, rahat ve keyifli bir...